kawa ziarnista

kawa ziarnista

Stare leki naturalne dla Weight Loss

W ramach kategorii „naturalnych środków odchudzania”, będzie można zobaczyć wiele ziół i suplementów diety. Niektóre z nich są bezpieczne i mogą być skuteczne w połączeniu z odpowiednią dietą i regularnego wysiłku fizycznego.

Niektóre z nich są niebezpieczne i powinny w żadnym wypadku być podjęte przez nikogo. Niektóre z nich są bezpieczne, o ile nie są one w połączeniu z innymi składnikami i jest przyjmowany zgodnie z wytycznymi.

Co trzeba pamiętać, że naturalnie występujące substancje nie zawsze są bezpieczne. Efedryna, na przykład, rośliny. Właściwie jest to medycyna roślin.

Mimo, że wiele osób podejmuje over-the-counter leki regularnie, bez konsultacji z praktykiem opieki zdrowotnej, to nie jest dobry pomysł. Wszystkie leki, na bazie roślin lub w inny sposób, musi być metabolizowany przez wątrobę, a użyte w niewłaściwy sposób lub w dłuższej perspektywie, to może i nie powodują uszkodzenia wątroby.

kawa ziarnista

Efedryna, które czasami są sprzedawane pod nazwą „chińskiej Ma Huang” nie powoduje uszkodzenia wątroby. Zamiast tego, powoduje nagłe ataki serca, przyczynia się udarem cieplnym i odpowiada za co najmniej 14000 niepożądanych.

Tak, tylko dlatego, że coś jest sprzedawany pod nagłówkiem „naturalnych środków pomocy utrata masy” nie oznacza, że ??jest to bezpieczne. Producenci są odpowiedzialni za zapewnienie bezpiecznego suplementu. Jednak FDA musiał wkroczyć z suplementów efedrynę i zakazać im. Przemysł kontynuowany i nadal utrzymują, że są one bezpieczne w niskich dawkach.

Wszystko, co zwiększa tętno, rozszerza naczynia krwionośne i podnosi ciśnienie krwi nie jest bezpieczne. Nawet kofeina może powodować problemy zdrowotne, gdy ponad używane. Ponownie, to jest naturalnie występującą substancją, ale jest również lekiem.

Większość naturalnych środków wagi utrata apetytu tłumiących na rynku zawierają kofeinę, niekiedy w dużych ilościach, mimo że nie ma powodów, by sądzić, że kofeina jest rzeczywiście apetyt u ludzi.
Artykuł dzięki: