kawiarnia czytelnia

kawiarnia czytelnia

Ćwiczenia, Czy to naprawdę komuś pomóc schudnąć

Czy ćwiczenia naprawdę pomóc schudnąć?

Słyszę to cały czas, a jedyną rzeczą, muszę powiedzieć, że jest: „to zależy”.

kawiarnia czytelnia

Dostaję dużo dziwnych spojrzeń z tym odpowiedź będąc profesjonalnym ćwiczeń w ciągu ostatnich 27 powiększonej lat. Oczekują oni, że odpowiedź „Absolutnie”. Rozumiem swoją pozycję. Nie jestem laska wiosną, byłem w branży fitness od lat i nie mam problemy z nadwagą. Myślą, że to dlatego, że wykonują „cały czas”. Oczywiście wiesz, że to przesada, bo nikt nie sprawuje cały czas.

Muszę wyjaśnić, że pewność, ćwiczenia utrzymuje całe nasze ciało silne od kości aż do serca. Nasze ciała zostały zbudowane, aby przenieść i wywierają energii, a kiedy nie rób tego, nie czujemy się jak najlepiej i nie może nawet sobie z tego sprawy.

Daję im starą mowę biznesowe potem przesunąć w prawo w żywieniu. Nie jest to 50/50 rzeczą, wiesz, jak relacje nie są. może Chcemy, aby być, ale nie są. Zawsze jest jedna osoba ciągnie trochę nadwagi, związek działa, gdy nie jest to zawsze ta sama osoba wykonująca pracę.

kawiarnia czytelnia

Ćwiczenia i żywienie nie działa w związku. Jeśli tak, prawdopodobnie Nutrition rozwieść ćwiczeń.

Nie śmiej się tak głośno, widzisz Odżywianie jest 80 procent naszego zdrowia i ćwiczeń jest tylko 20 proc. Nie chcę się zatrzymać wykonywanie, to nie jest moje intencje, ponieważ ćwiczenia robi dobre ciało. Transakcja jest to, że ćwiczenia dba o 20 procent naszego zdrowia, że ??odżywianie nie może rozwiązać. I Żywienia dba o 80 procent naszego zdrowia, że ??ćwiczenia nie można zaradzić.

Są więc zespół i wiecie co? Odżywianie naprawdę nie przeszkadza, to chętnie niech Ćwiczenia być „pokazać”. Odżywianie naprawdę nie ma nic przeciwko temu, że to ćwiczenie wykonuje całą pracę. Odżywianie jest szczęśliwy po prostu cicho, jedynym problemem jest to, że coraz więcej ludzi biorą zawiadomienie o Nutrition.

Artykuł dzięki: