kawa karmelowa

kawa karmelowa

Diety niskotłuszczowe są często wyższe niż w węglowodany dieta przeciętnego Amerykanina. produkty niskotłuszczowe skorzystać z tłuszczu węglowodanów kompromis; jeśli porównać niskotluszczowe „cookies” z ich „zwykłych” odpowiedników, można zauważyć, że tłuszczu w porcji jest mniejsza, ale jest więcej węglowodanów w porcji niż „normalne” alternatywy. Ponieważ tłuszcz aromatyczne, cukier prosty i ładuje soli mogą być dodawane do produktów niskotluszczowe zwiększenia smaku.

Węglowodany nie są tak dobre sygnał sytości. W przeciwieństwie do tego, kiedy jesz trochę tłuszczu, organizm „rozpoznaje” go jako sygnał do ograniczenia ilości spożycia. Tak więc, podczas gdy dieta niskotłuszczowa może pomóc zachować zdrowie, nie-dieta może zachęcić do jedzenia więcej niż trzeba. Jeśli się w carb-kalorii co tracą w tłuszczach gramów, nadmiar węglowodanów będą przechowywane jako skrobi w wątrobie i tłuszczu w komórkach tłuszczowych! Więc nawet jeśli dieta jest niskotłuszczowa, może skończyć się przytyć, jeśli jeść więcej węglowodanów niż używane w codziennej działalności.

Wreszcie, trzeba zastosować odpowiedni rodzaje węglowodanów, aby utrzymać zdrowe i wspomagania odchudzania. Cukry proste są szybko się wchłania i użyć trochę energii do procesu – innymi słowy, dodają dużo kalorii posiłku. W przeciwieństwie do tego, żywność o bardziej złożonych węglowodanów, takich jak skrobia, w całości ziarna chleba – trwać dłużej dla organizmu do wchłaniania i zużywają więcej energii. Dają również czas ciała do uznania, że ??jesteś pełny. Węglowodany złożone są bardziej narażone na witaminy (takie jak skórki ziemniaka, które mają dużo witaminy B12) i błonnika (jak chleb pełnoziarnisty), z których oba są ważne dla dobrego zdrowia.

Diety niskowęglowodanowe

Diety niskowęglowodanowe mogą pomóc schudnąć poprzez:

Artykuł dzięki: