kawa bezglutenowa

kawa bezglutenowa

Nawet VIP Czy Calorie Restriction

Wyrażenie „Ograniczenie kaloryczności diety” jest trochę trudny sprzedać. Nie jest to nazwa najbardziej atrakcyjne, ponieważ ograniczenie nie brzmi dobrze.

Ale widzę, że gwiazdy robią ograniczenie kalorii. Kym Douglas, autor Czarnej Księdze tajemnic Hollywood mówi: „Największą tajemnicą dowiedziałem się od gwiazd, jest to, że nie robią” diet food „. Jedzą prawdziwą rzecz, po prostu nie jest dużo.

kawa bezglutenowa

„Pamiętam, jak siedziałem na dół na śniadanie z Elizabeth Hurley i jest w szoku, że ona miała prawdziwe boczek z jej jaj, a nie Turcji lub tofu boczek i powiedziała:”. Ja tylko będziemy mieć sałatkę na lunch i małą kolację, więc jest w porządku. Ale ja nie zamierzam mieć fałszywe bekon „.

Teraz, ja zwykle nie zwracają się do gwiazd dla inspiracji i nienawidzę zerowym rozmiarem mentalność, która jest tak zakorzenione w Hollywood. I sądzę, że ograniczenie kalorii jest najbardziej skutecznym sposobem, aby schudnąć, jednak. Tak dla zabawy mam zamiar wymienić tylko niektóre z pozycji w wykazie A do Z z najgorętszych hollywoodzkich wskazówek dietetycznych:

Szparagów: Gwiazdy żyją na tym, ponieważ jest to naturalny środek moczopędny i pozbywa wzdęcia.

kawa bezglutenowa

B dla myć zęby: Dietetyk poradził jej słynnego młodego klienta, że ??najlepszym sposobem, aby utrzymać jej zaledwie 15 procent tłuszczu w organizmie było użyć szczoteczki do zębów po każdym posiłku. A szał rozpoczął. Korzystanie z sygnałów szczoteczka do mózgu, które są pełne.

…i BENEFIBER: Posypać ją na sałatki lub kawę, ponieważ pomaga poruszać żywności przez ciebie systemu szybciej.

C DLA cookie: Gwiazdy takie jak piosenkarka Kelly Clarkson i Jennifer Hudson śledzić Cookie Diet. Innymi słowy, „zjeść ciastko, pomiń posiłek.” Jedzą zdrowy obiad kilkaset kalorii i jeść tylko herbatniki kalorie lub w innym czasie posiłków.
Artykuł dzięki: