Klimat

Odpowiedni klimat kawiarni tworzą jej klienci, ale także jej wnętrze.Klimat Kawiarnie z duszą to pyszne ciasta, aromatyczna kawa i piękny wystrój. U nas każdy detal jest przemyślany. Chcieliśmy, żeby wszystko pasowało do siebie, układało się w spójną całość. Zadbaliśmy o lekkie oświetlenie, dużo świec, retro stoły i siedzenia, wygodne kanapy, dużo antyków, starannie wykonanych dodatków.sprawdź ofertę na stronie internetowej Ważne jest dla nas także, by kawiarnia była czysta i przytulna. Do kawiarni sprowadziliśmy też kwiaty, o której sumiennie dbamy. Poza tym na naszych gości zawsze czekają książki i klimatyczna muzyka, która podkreśla nasze wnętrze.

Klimat

Warto do nas przyjść w pojedynkę – zamówić ciasto, wsłuchać się w muzykę, wziąć książkę do ręki. Jesteśmy idealnym miejscem dla osób pracujących – posiadamy sprawnie działające WiFi, dostęp do prądu. Możesz u nas naładować swój telefon a także swobodnie korzystać z podłączonego laptopa. Czeka Cię u nas cisza i spokój, która pozwoli Ci skupić się na pracy. Poza tym praca w towarzystwie pysznej kawy i ciasta – czy może być coś lepszego?

Organizujemy także wieczorki poetyckie, na których poznasz utalentowanych polskich twórców. Nasze ściany zdobią też prace plastyczne – obrazy, grafiki, a nawet fotografia. Chcemy sprawić, że każdy z naszych bywalców będzie czuł się otoczony przez sztukę.

Artykuł dzięki: oc porównanie ofert