kawa orkiszowa

kawa orkiszowa

* Upewniając się, że jesteś syty, ponieważ oba tłuszcze są lepsze sygnały do ??ciała, że ??”żywność jest tutaj!” niż węglowodany

* Promowanie ketozy: w ketozy / Ketony są produktem ubocznym spalania tłuszczów i białek zamiast węglowodanów.

* Wyrównywanie swoją hormonalną reakcję na węglowodany. Wykonujemy hormon insulinę w odpowiedzi na jedzenie, zwłaszcza cukru, wchodząc do ciała. Jest hipoteza, że ??duże zmiany w poziomie insuliny (na przykład znaczny wzrost w odpowiedzi na posiłek carb-ciężki) wywołać magazynowania cukrów w tłuszczu.

Jednakże, jeśli zmniejszenie węglowodanów zwiększa spożycie tłuszczów, może spowodować poważne problemy. W niektórych badaniach, około 30% osób na diecie niskowęglowodanowej, wykazała wzrost poziomu cholesterolu, nawet gdyby schudł na diecie. Badania wykazały również, że diety niskowęglowodanowe mogą zwiększać problemy z nerkami, zwłaszcza u osób, które już pewne choroby nerek.

Ponadto, niektóre badania sugerują, że ketoza w diecie Atkin nie jest powodowane tylko przez tłuszcz wypalenia, lecz zamiast spalania mięśni. Utrata mięśni powoduje utratę wagi, ale jest mało prawdopodobne, aby dać pożądany wygląd, albo pomóc funkcjonować. Wreszcie ketoza może być śmiertelne w cukrzycowej – jeśli pacjent choruje na cukrzycę, należy porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety.

Kobiety mają pewne szczególne problemy do przemyślenia, gdy patrząc na diecie niskowęglowodanowej. Niektóre badania pokazują, że ludzie na tych diet stracić dużo wapnia, co czyni je to zły pomysł dla kobiet na ryzyko osteopenii i osteoporozy. Ponadto, niektóre diety niskowęglowodanowe nie obejmują prawo żywności dla zrównoważonego spożycie witamin; a kilka dni straconych witamin nie są problemem, chroniczne niedobory mogą prowadzić do skóry, oczu oraz uszkodzenia kości.
Artykuł dzięki: